SMLJ22A-R
Bourns
652-SMLJ22A-R
SMLJ22A-R
Produc.:
Opis:
ESD Protection Diodes / TVS Diodes TVS 22V 3KW UNI
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 2 396
Stany magazynowe:
2 396 Wysylamy natychmiast
1 Channel
22 V
SMD/SMT
46.2 V
24.4 V
SMC (DO-214AB)
422.5 A
3 kW
Marka: Bourns
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: GB
Pd – strata mocy: 50 W
Vf – Napięcie przewodzenia: 3.5 V