SMLJ16A-R
Bourns
652-SMLJ16A-R
SMLJ16A-R
Produc.:
Opis:
ESD Protection Diodes / TVS Diodes TVS 16V 3KW UNI
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 7 325
Stany magazynowe:
7 325 Wysylamy natychmiast
1 Channel
16 V
SMD/SMT
33.8 V
17.8 V
SMC (DO-214AB)
577 A
3 kW
Marka: Bourns
Kraj montażu: CN
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: GB
Pd – strata mocy: 50 W
Vf – Napięcie przewodzenia: 3.5 V