SMLJ13A-R
Bourns
652-SMLJ13A-R
SMLJ13A-R
Produc.:
Opis:
ESD Protection Diodes / TVS Diodes TVS 13V 3KW UNI
Cykl życia:
Nowe produkty:
Nowości od tego producenta.
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 2 400
Stany magazynowe:
2 400 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
16 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Opakowanie:
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 3000)
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Cut Tape / MouseReel™
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Bourns
Kategoria produktów: Diody ochronne ESD / diody TVS
RoHS:
Bidirectional
1 Channel
13 V
SMD/SMT
28 V
14.4 V
SMC (DO-214AB)
697.5 A
3 kW
- 55 C
+ 150 C
SMLJ-R
Reel
Cut Tape
MouseReel
Marka: Bourns
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: GB
Pd – strata mocy: 50 W
Produkt: TVS Diodes
Wielkość opakowania producenta: 3000
Podkategoria: ESD Protection Diodes / TVS Diodes
Vf – Napięcie przewodzenia: 3.5 V