SDR1030-102K
Bourns
652-SDR1030-102K
SDR1030-102K
Produc.:
Opis:
Power Inductors - SMD 1000uH 10% SMD 1030
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 2 000
Stany magazynowe:
2 000 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
22 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Opakowanie:
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 1000)
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Cut Tape / MouseReel™
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Bourns
Kategoria produktów: Cewki indukcyjne mocy – SMD
RoHS:
Power Inductor
Shielded
1 mH
10 %
200 mA
4.7 Ohms
230 mA
- 40 C
+ 125 C
42
2.5 MHz
Standard
10 mm
10 mm
3 mm