PWR220T-35-R200F
Bourns
652-PWR220T-35-R200F
PWR220T-35-R200F
Produc.:
Opis:
Thick Film Resistors - Through Hole .2ohm 35W 1% TOL Thru Hole
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
0
Nadal możesz kupić ten produkt i dodać do zaległego zamówienia.
Dostępna ilość z otwartych zamówień:
76
Oczekiwane: 18.06.2026
Średni czas produkcji:
9
tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Bourns
Kategoria produktów: Rezystory grubowarstwowe – przelotowe
RoHS:
PWR220T-35
200 mOhms
35 W
1 %
100 PPM / C
- 55 C
+ 155 C
2 kV
10.1 mm
Radial
Tube
14.6 mm
0.72 mm
5.08 mm
Thick Film Resistors Leaded
Power Resistors
4 mm