MF-RHT1000-2-14
Bourns
652-MF-RHT1000-2-14
MF-RHT1000-2-14
Produc.:
Opis:
Resettable Fuses - PPTC PTC 10.0A 16V RADIAL LEADED HI-TEMP
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
4 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
Minimum: 9000   Wielokrotności: 3000
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 3000)
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Bourns
Kategoria produktów: Bezpieczniki resetowane – PPTC
RoHS:
MF-RHT
PCB Mount
Radial
10 A
16 V
18.5 A
100 A
15 mOhms
- 40 C
+ 125 C
10.2 mm
Reel
Marka: Bourns
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: CN
Wysokość: 3 mm
Długość: 17.5 mm
Pd – strata mocy: 5.3 W
Rodzaj produktu: Resettable Fuses - PPTC
Wielkość opakowania producenta: 3000
Podkategoria: PPTC Resettable Fuses
Nazwa handlowa: Multifuse
Szerokość: 17.5 mm