FPM3254-R100BAP
Bourns
652-FPM3254-R100BAP
FPM3254-R100BAP
Produc.:
Opis:
Metal Foil Resistors - Through Hole ResFoil FPM 3825 0.1R A 0.1% 50W TC15
Cykl życia:
Nowe produkty:
Nowości od tego producenta.
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
16 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
Minimum: 250   Wielokrotności: 50
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Bourns
Kategoria produktów: Rezystory foliowe z folią metalową – przelotowe
RoHS:
100 mOhms
50 W
500 VDC
0.1 %
Radial
15 PPM / C
38 mm
24 mm
6 mm
- 40 C
+ 130 C
FPM
Bulk
Marka: Bourns
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: TW
Funkcje: Very Low Inductance
Średnica przewodu: 1.5 mm