ECW1J-R24-BC0024L
Bourns
652-ECW1J-R24BC0024L
ECW1J-R24-BC0024L
Produc.:
Opis:
Encoders DIGITAL CONTACTING ENCODER
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 292
Stany magazynowe:
292
Wysylamy natychmiast
Dostępna ilość z otwartych zamówień:
225
Oczekiwane: 21.05.2026
Średni czas produkcji:
7
tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Bourns
Kategoria produktów: Enkodery
RoHS:
ECW
PCB Mount
Mechanical Encoders
Incremental
24 PPR
Rotary
24 Detent
2 Channel
PC Pin
Quadrature
6.32 mm
Slotted
Without Switch
10 VDC
200000 Cycle
IP40
Tray
Marka: Bourns
Materiał izolatora przepustowego: Plastic
Rozmiar przepustu: 9 mm x 6.35 mm
Gwint przepustu: M9 x 0.75
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: MX
Maksymalna temperatura robocza: + 85 C
Minimalna temperatura robocza: - 40 C
Rodzaj produktu: Encoders
Długość trzpienia: 24 mm
Wielkość/Wymiary: 28.5 mm x 22 mm