SCPS9050-R22
Bel Signal Transformer
530-SCPS9050-R22
SCPS9050-R22
Produc.:
Opis:
Power Inductors - SMD Inductor SMD 0.22uH 23A 0.350 ohms 1MHz
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne
Podobne produkty
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Bel
Kategoria produktów: Cewki indukcyjne mocy – SMD
RoHS:
220 nH