SCIHP1338-R56M
Bel Signal Transformer
530-SCIHP1338-R56M
SCIHP1338-R56M
Produc.:
Opis:
Power Inductors - SMD Inductor SMD 0.56uH 47A 2.3mohms 200KHz
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
20 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
Minimum: 500   Wielokrotności: 500
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 500)
Podobne produkty
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Bel
Kategoria produktów: Cewki indukcyjne mocy – SMD
RoHS:
Power Inductor
560 nH
Standard
Composite
SCIHP
Reel
Aplikacja: Power
Marka: Bel Signal Transformer
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: CN
Styl mocowania: PCB Mount
Produkt: Power Inductors
Rodzaj produktu: Power Inductors - SMD
Wielkość opakowania producenta: 500
Podkategoria: Inductors, Chokes & Coils
Styl styku: SMD/SMT
Znalezione produkty:
Aby pokazać podobne produkty, zaznacz przynajmniej jedno pole wyboru
Aby wyświetlić podobne produkty w tej kategorii, zaznacz co najmniej jedno pole wyboru powyżej.
Wybrane atrybuty: 0
TARIC:
CNHTS:
CAHTS:
USHTS:
JPHTS:
KRHTS:
MXHTS:
BRHTS:
ECCN:
EAR99
SCIHP Shielded Inductors
Bel Signal Transformer SCIHP Shielded Inductors are high-frequency, high-current devices with low DCR/µH in a small package. These Bel Signal Transformer shielded inductors offer 0.22uH to 22uH inductance (at up to 5MHz) and 2.0A to 48A saturation current. SCIHP series offers a -40°C to +125°C operating temperature range and handles high transient current spikes without saturation. These 1.8mm to 6.7mm height inductors feature composite construction that produces extremely low buzz noise.