SCIH1040HC-R82M
Bel Signal Transformer
530-SCIH1040HC-R82M
SCIH1040HC-R82M
Produc.:
Opis:
Power Inductors - SMD Inductor SMD 0.82uH 30A 3.0mohms 200KHz
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
20 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
Minimum: 800   Wielokrotności: 800
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 800)
Podobne produkty
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Bel
Kategoria produktów: Cewki indukcyjne mocy – SMD
RoHS:
Power Inductor
820 nH