SC2220-R24
Bel Signal Transformer
530-SC2220-R24
SC2220-R24
Produc.:
Opis:
Power Inductors - SMD Inductor SMD 0.24uH 1.0A 117 mohms 1MHz
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
20 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
Minimum: 1000   Wielokrotności: 1000
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 1000)
Podobne produkty
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Bel
Kategoria produktów: Cewki indukcyjne mocy – SMD
RoHS:
240 nH