F1F2-0804-R33M
Bel Signal Transformer
530-F1F2-0804-R33M
F1F2-0804-R33M
Produc.:
Opis:
Power Inductors - SMD HIGH POWER INDUCTOR 0.33uH 30A 1.4 MOHM
Cykl życia:
Nowe produkty:
Nowości od tego producenta.
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
16 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
Minimum: 2000   Wielokrotności: 2000
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 2000)
Podobne produkty
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Bel
Kategoria produktów: Cewki indukcyjne mocy – SMD
RoHS:
SMT Inductor
Shielded
330 nH
20 %
1.4 mOhms
49 A
- 55 C
+ 155 C
8.6 mm
8 mm
3.8 mm
Metal
F1F2
Reel
Marka: Bel Signal Transformer
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: CN
Styl mocowania: PCB Mount
Produkt: Power Inductors
Rodzaj produktu: Power Inductors - SMD
Wielkość opakowania producenta: 2000
Styl styku: SMD/SMT
Częstotliwość testowa: 100 kHz
Znalezione produkty:
Aby pokazać podobne produkty, zaznacz przynajmniej jedno pole wyboru
Aby wyświetlić podobne produkty w tej kategorii, zaznacz co najmniej jedno pole wyboru powyżej.
Wybrane atrybuty: 0
TARIC:
USHTS:
ECCN:
EAR99
F1F2 Shielded SMT Inductors
Signal Transformer / Bel F1F2 Shielded SMT Inductors are high-power inductors designed to meet the rigorous standards of the AEC-Q200 Grade 1 automotive quality certification. These inductors feature high performance (Isat) realized by metal dust core and low loss realized with low DCR. The F1F2 inductors are available in 0.33μH to 33μH inductance range with 20% tolerance and offer low DCR ranging from 1.4mΩ to 159mΩ. These inductors operate at -55°C to 155°C temperature range and comply with Moisture Sensitivity Level-1 (MSL-1). The F1F2 inductors are ideal for automotive, industrial, and high-power electronic systems that demand robust and efficient inductive components.