EZVC45FS12E
Bel Power Solutions
784-EZVC45FS12E
EZVC45FS12E
Produc.:
Opis:
Desktop AC Adapters POWER SUPPLY,eZVC45FS12E
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
18 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
Minimum: 50   Wielokrotności: 50
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
500 Oferta
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Bel Power Solutions
Kategoria produktów: Zasilacze AC do komputerów
Universal
90 V to 264 V
1 Output
45 W
12 V
3.75 A
Medical, Industrial
Barrel Connector
88 %
Marka: Bel Power Solutions
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: IN
Wysokość: 1.16 in
Długość: 4.25 in
Maksymalna temperatura robocza: + 40 C
Minimalna temperatura robocza: 0 C
Rodzaj produktu: Desktop AC Adapters
Wielkość opakowania producenta: 50
Podkategoria: AC-DC Power Supply
Szerokość: 1.81 in