TL70ROGAT
Banner Engineering
778-TL70ROGAT
TL70ROGAT
Produc.:
Opis:
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Banner Engineering
Kategoria produktów: Oświetlenie wieżowe — zmontowane
Ograniczenia dotyczące wysyłki
TL70
Red, Orange, Green
3 Color
Base Mount
Wire
2 m
243.7 mm
Bimodal
12 VDC to 30 VDC
IP65
Continuous
Black
Polycarbonate (PC)
Marka: Banner Engineering
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: US
Średnica: 70 mm