TL50RALS3Q
Banner Engineering
778-TL50RALS3Q
TL50RALS3Q
Produc.:
Opis:
Tower Lights - Assembled Tower Light: 1-Color Sealed Pulsed Audible Indicator; Voltage: 18-30 V dc or 24 V ac; Environmental Rating: IP67; Input: Bimodal; Colors: Red; 4-pin M12 Integral QD
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
6 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Banner Engineering
Kategoria produktów: Oświetlenie wieżowe — zmontowane
Ograniczenia dotyczące wysyłki
TL50
Red
1 Color
4-pin M12 Integral QD
2 m
Bimodal
18 VDC to 30 VDC
IP50, IP67
Pulsed
Marka: Banner Engineering
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: MX
Prąd znamionowy : 25 mA, 35 mA, 45 mA
Średnica: 50 mm