SLSCP14-1500P88
Banner Engineering
778-SLSCP14-1500P88
SLSCP14-1500P88
Produc.:
Opis:
Safety Light Curtains EZ-SCREEN Cascade Pair; Resolution: 14 mm; Range: 6 m (20 ft); Defined Area: 1500 mm (59.1 in); Housing Length: 1569 mm (61.8 in); Connection: 8-pin M12 Pigtail Connectors; Emitter: No test Input
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
5 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Banner Engineering
Kategoria produktów: Kurtyny świetlne bezpieczeństwa
Ograniczenia dotyczące wysyłki
Safety Light Curtains
24 VDC
0.1 m to 6 m
Marka: Banner Engineering
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: MX
Ochrona wlotu: IP65
Materiał: Aluminum
Maksymalna temperatura robocza: + 55 C
Minimalna temperatura robocza: 0 C
Rodzaj produktu: Optical Sensors
Rozdzielczość: 14 mm