SLLR40-630-S
Banner Engineering
778-SLLR40-630-S
SLLR40-630-S
Produc.:
Opis:
Safety Light Curtains EZ-SCREEN LS, Receiver; Resolution: 40 mm; Range: 12 m (40 ft); Defined Area: 630 mm (24.8 in); Housing: Black; Connection: Removable Disconnect (RD); Mounting Hardware and Cable/M12 Pigtail Ordered Separately
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
4 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Banner Engineering
Kategoria produktów: Kurtyny świetlne bezpieczeństwa
Ograniczenia dotyczące wysyłki
Safety Light Curtains
12 m
Marka: Banner Engineering
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: CN
Rodzaj produktu: Optical Sensors
Rozdzielczość: 40 mm