S15S-R500-MQ
Banner Engineering
778-S15S-R500-MQ
S15S-R500-MQ
Produc.:
Opis:
Current Sensors - Industrial S15S Rogowski Coil Current Sensor; 500 A; 50 mm Coil; 10-30 V dc; Modbus RTU; RS-485 Interface; 4-pin Male M12 QD
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 2
Stany magazynowe:
2 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
3 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Banner Engineering
Kategoria produktów: Czujniki prądu – przemysłowe
RoHS:
500 A
Closed Loop
5 %
1 Hz to 1 MHz
Marka: Banner Engineering
Wielkość rdzenia: 50 mm
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: US
Klasyfikacja IP: IP65, IP67, IP68
Maksymalna temperatura robocza: + 70 C
Minimalna temperatura robocza: - 30 C
Napięcie robocze zasilania: 10 VDC to 30 VDC
Rodzaj wyjścia: Analog
Rodzaj produktu: Industrial Current Sensors
Seria: S15S
Wielkość opakowania producenta: 1
Podkategoria: Sensors
Napięcie zasilania – max.: 30 VDC
Napięcie zasilania – min.: 10 VDC