QS18VP6C15YQ5
Banner Engineering
778-QS18VP6C15YQ5
QS18VP6C15YQ5
Produc.:
Opis:
Photoelectric Sensors WORLD-BEAM QS18 Series: Convergent; Focal Point: 15 mm; Input: 10-30 V dc; Output: Complementary Solid-State PNP; 150 mm (6 in) M12 Pigtail QD
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 1
Stany magazynowe:
1 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
5 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Banner Engineering
Kategoria produktów: Czujniki fotoelektryczne
Ograniczenia dotyczące wysyłki
Convergent
15 mm
Infrared LED
PNP
Cable with Connector
150 mm
M12
Pin
4 Pin
10 VDC
30 VDC
- 20 C
+ 70 C
Marka: Banner Engineering
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: MX
Wysokość: 35 mm
Klasyfikacja IP: IP67
Napięcie robocze zasilania: 10 VDC to 30 VDC
Rodzaj produktu: Photoelectric Sensors
Seria: QS18
Wielkość opakowania producenta: 1
Podkategoria: Sensors
Nazwa handlowa: WORLD-BEAM
Szerokość: 15 mm