PSLLG12V
Banner Engineering
778-PSLLG12V
PSLLG12V
Produc.:
Opis:
Power Supplies - Chassis Mount LLG 12 V Terminal Block Power Supply
Ze względu na rządowe przepisy, firma Mouser nie może sprzedawać tego produktu w Twoim kraju.
Dostępność
Stany magazynowe:
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Banner Engineering
Kategoria produktów: Zasilacze — montowane w obudowach
Ograniczenia dotyczące wysyłki
1 Output
12 VDC
1 A