LS2LP30-1350Q88
Banner Engineering
778-LS2LP30-1350Q88
LS2LP30-1350Q88
Produc.:
Opis:
Safety Light Curtains EZ-SCREEN TYPE 2; LATCH Output; E/R Pair; 30 mm Resolution; 1350 mm Defined Area; 15 m Range; Yellow Housing; 8-pin M12 Integral QD; Mounting Hardware Included
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
10 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Banner Engineering
Kategoria produktów: Kurtyny świetlne bezpieczeństwa
Ograniczenia dotyczące wysyłki
Safety Light Curtains
24 VDC
0.2 m to 15 m
Marka: Banner Engineering
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: CN
Ochrona wlotu: IP65
Materiał: Aluminum
Maksymalna temperatura robocza: + 55 C
Minimalna temperatura robocza: 0 C
Rodzaj produktu: Optical Sensors
Rozdzielczość: 30 mm