LEDGRV80X80M
Banner Engineering
778-LEDGRV80X80M
LEDGRV80X80M
Produc.:
Opis:
Industrial Ring Lights VE Series 80 x 80 mm Ring Light; Visible Green LED; 24 V dc; 0.3 m (1 ft) Cable with 3-pin male Connector; Connects to VE Smart Camera
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Banner Engineering
Kategoria produktów: Przemysłowe lampki oczkowe
Ograniczenia dotyczące wysyłki
Green
520 nm to 540 nm
24 VDC
42.7 mm
130 mA