K50BLGRXPQ
Banner Engineering
778-K50BLGRXPQ
K50BLGRXPQ
Produc.:
Opis:
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
0
Nadal możesz kupić ten produkt i dodać do zaległego zamówienia.
Średni czas produkcji:
6 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Banner Engineering
Kategoria produktów: Beacony
Ograniczenia dotyczące wysyłki
K50
Red, Green
2 Color
Base Mount
5-pin M12
PNP
12 VDC to 30 VDC
IP67, IP69K
Polycarbonate (PC)
Marka: Banner Engineering
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: CN
Prąd znamionowy : 75 mA
Średnica: 50 mm
Kolor pokrywy: Black
Oświetlony: Non-Illuminated
Rodzaj lampy: LED
Tryb: Dual
Liczba segmentów: 2 Segment
Rodzaj produktu: Beacons
Wielkość opakowania producenta: 1
Podkategoria: Industrial Lighting & Indicators
Nazwa handlowa: EZ-LIGHT
Nazwy umowne nr części: 18344
Znalezione produkty:
Aby pokazać podobne produkty, zaznacz przynajmniej jedno pole wyboru
Aby wyświetlić podobne produkty w tej kategorii, zaznacz co najmniej jedno pole wyboru powyżej.
Wybrane atrybuty: 0
USHTS:
K50 & K50 Pro 50mm Illuminated Touch Buttons
Banner Engineering K50 50mm General-Purpose Illuminated Touch Buttons are a versatile family of devices that combine a large, bright indicator with solid-state switching capability activated by a simple touch. The ergonomic design of the K50 touch buttons requires no physical pressure to operate, preventing stress on hands and wrists. The rugged, fully encapsulated IP69K construction is designed for high-pressure wash-down environments.