EZLSA-HTE-R23-280
Banner Engineering
778-EZLSA-HTE-R23280
EZLSA-HTE-R23-280
Produc.:
Opis:
Safety Light Curtains EZ-SCREEN LS; Receiver; 280 mm; Resolution: 23 mm; Range: 8.4 m (27 ft); Defined Area: 280 mm (11.0 in); Housing: Black; LS Custom Connector to 8-wire Flying Leads; in Hygienic Tubular Enclosure
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
10 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Banner Engineering
Kategoria produktów: Kurtyny świetlne bezpieczeństwa
Ograniczenia dotyczące wysyłki
Receivers
0.1 m to 8.4 m
Marka: Banner Engineering
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: US
Ochrona wlotu: IP69K
Maksymalna temperatura robocza: + 55 C
Minimalna temperatura robocza: - 20 C
Rodzaj produktu: Optical Sensors
Rozdzielczość: 23 mm