EA5R150NUXMODQ
Banner Engineering
778-EA5R150NUXMODQ
EA5R150NUXMODQ
Produc.:
Opis:
Safety Light Curtains EZ-ARRAY Receiver: 150 mm (5.9 in); Range: (matching emitter sold separately) 400 mm - 4 m; Input: 12-30 V dc; Outputs: 2 Solid-State NPN 2 Analog 0-10 V EIA-485; 8-pin M12 Integral QD
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
5 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Banner Engineering
Kategoria produktów: Kurtyny świetlne bezpieczeństwa
Receivers
150 mm to 2.4 m
Marka: Banner Engineering
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: MX
Materiał: Aluminum
Rodzaj produktu: Optical Sensors
Rozdzielczość: 5 mm