CL50GRYAOS3PCQ
Banner Engineering
778-CL50GRYAOS3PCQ
CL50GRYAOS3PCQ
Produc.:
Opis:
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Banner Engineering
Kategoria produktów: Oświetlenie wieżowe — zmontowane
Ograniczenia dotyczące wysyłki
CL50
Green, Red, Yellow
182.2 mm
18 VDC to 30 VDC
Grey
Polycarbonate (PC)
Marka: Banner Engineering
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: US
Prąd znamionowy : 100 mA
Produkt: Column Lights
Rodzaj produktu: Tower Lights
Wielkość opakowania producenta: 1
Podkategoria: Industrial Lighting & Indicators
Nazwy umowne nr części: 85018
Jednostka masy: 201,848 g
Znalezione produkty:
Aby pokazać podobne produkty, zaznacz przynajmniej jedno pole wyboru
Aby wyświetlić podobne produkty w tej kategorii, zaznacz co najmniej jedno pole wyboru powyżej.
Wybrane atrybuty: 0
USHTS:
CL50 50mm LED Column Lights
Banner Engineering CL50 50mm LED Column Lights are large self-contained indicators that use long-lasting LEDs to provide a high visible multi-color indication in a single segment. These column lights display up to three distinct colors and are easy to install. The CL50 column lights operate from an 18VDC to 30VDC power supply range and a -40°C to 50°C temperature range (non-audible). These column lights feature a 10ms maximum indicator response time, 25mA maximum current (standard audible alarm), and 95% maximum relative humidity (non-condensing) at 50°C. The CL50 column lights are immune to EMI and RFI interference and require no assembly. These column lights are IEC IP67 rated. The CL50 column lights indicate checkout lane status in grocery stores, simplify safety feature management, and monitor environmental conditions.