Q12P3CXXG02E
Apem
642-Q12P3CXXG02E
Q12P3CXXG02E
Produc.:
Opis:
LED Panel Mount Indicators LED INDICATOR 12MM
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
14 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
wewn. Cena
5 000 Oferta
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Apem
Kategoria produktów: Kontrolki LED do montażu na panelu
100 deg
Indicators
Green
12 mm
Panel
Wire
Green, Diffused
8 mm
2.2 V
60 mcd
Round
Marka: Apem
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: Not Available
Klasyfikacja IP: IP67
Długość przewodu: 200 mm