ADPL42005ARDZ-R7
Analog Devices
584-ADPL42005ARDZ-R7
ADPL42005ARDZ-R7
Produc.:
Opis:
LDO Voltage Regulators 500mA HV LDO
Cykl życia:
Nowe produkty:
Nowości od tego producenta.
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 954
Stany magazynowe:
954 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
13 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Opakowanie:
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 1000)
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Cut Tape / MouseReel™
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Analog Devices Inc.
Kategoria produktów: Regulatory napięcia LDO
RoHS:
SMD/SMT
SOIC-8
500 mA
1 Output
Positive
900 uA
4 V
20 V
60 dB
Adjustable
- 40 C
+ 125 C
400 mV
ADPL42005
Reel
Cut Tape
MouseReel
Marka: Analog Devices
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: PH
Napięcie zwolnienia – max.: 600 mV
Ib – wejściowy prąd polaryzujący: 1 uA
Stabilizowanie napięcia wyjściowego: 0.015 %/V
Regulacja dot. obciążenia: 0.2 %/A
Wrażliwość na wilgoć: Yes
Prąd roboczy zasilania: 900 uA
Zakres napięcia wyjściowego: 1.22 V to 19.6 V
Produkt: Voltage Regulators
Rodzaj produktu: LDO Voltage Regulators
Wielkość opakowania producenta: 1000
Podkategoria: PMIC - Power Management ICs
Rodzaj: Low Noise CMOS LDO
Dokładność regulacji napięcia: 1 %
Znalezione produkty:
Aby pokazać podobne produkty, zaznacz przynajmniej jedno pole wyboru
Aby wyświetlić podobne produkty w tej kategorii, zaznacz co najmniej jedno pole wyboru powyżej.
Wybrane atrybuty: 0
Ta funkcja wymaga włączonej obsługi języka JavaScript.
USHTS:
MXHTS:
ECCN:
EAR99
ADPL42005 LDO Linear Regulators
Analog Devices Inc. ADPL42005 LDO Linear Regulators are designed for high-performance analog and mixed‐signal circuits operating from 19V to 1.22V rails. These regulators operate from 4V to 20V voltage and provide up to 500mA of output current. The ADPL42005 regulators utilize advanced proprietary architecture to provide high power supply rejection, low noise, and achieve excellent line and load transient response. These regulators are available in six fixed output voltage options and an adjustable version. This allows output voltages that range from 1.22V to VIN − VDO through an external feedback divider. The ADPL42005 LDO regulators feature an output noise voltage of 32µVrms that is independent of the output voltage. A digital power-good output allows power system monitors to check the health of the output voltage. A user-programmable precision undervoltage lockout function facilitates the sequencing of multiple power supplies.