ADP2504ACPZ-3.3-R7
Analog Devices
584-ADP2504ACPZ3.3R7
ADP2504ACPZ-3.3-R7
Produc.:
Opis:
Switching Voltage Regulators 1A B/B 3.3 Vout
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 645
Stany magazynowe:
645 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
11 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Opakowanie:
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 1500)
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Cut Tape / MouseReel™
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Analog Devices Inc.
Kategoria produktów: Impulsowe regulatory napięcia
RoHS:
SMD/SMT
LFCSP-10
Boost, Buck, Inverting
3.3 V
1 A
1 Output
2.3 V
5.5 V
38 uA
2.5 MHz