ADA4610-1ARZ-R7
Analog Devices
584-ADA4610-1ARZ-R7
ADA4610-1ARZ-R7
Produc.:
Opis:
Precision Amplifiers 9/30V, JFET, OP, Low Noise, RRO, 1X
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 738
Stany magazynowe:
738 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
10 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Opakowanie:
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 1000)
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Cut Tape / MouseReel™
Alternatywne pakowanie
Produc. Nr części:
Opakowanie:
Tube
Dostępność:
Na stanie magazynowym
Cena:
Min.:
1
Podobny produkt
Analog Devices ADA4610-1ARZ
Analog Devices
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Analog Devices Inc.
Kategoria produktów: Wzmacniacze precyzyjne
RoHS:
1 Channel
16.3 MHz
61 V/us
1.8 mV
5 pA
15 V
+/- 4.5 V
1.6 mA
79 mA
86 dB
7.3 nV/sqrt Hz
SOIC-8
SMD/SMT
No Shutdown
- 40 C
+ 125 C
ADA4610-1
Reel
Cut Tape
MouseReel
Pasmo przenoszenia 3 dB: 16.3 MHz