AD5259BCPZ100-R7
Analog Devices
584-AD5259BCPZ100-R7
AD5259BCPZ100-R7
Produc.:
Opis:
Digital Potentiometer ICs 8-Bit I2C EEMEM DigiPOT - LFCSP
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 485
Stany magazynowe:
485 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
10 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Opakowanie:
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 1500)
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Cut Tape / MouseReel™
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Analog Devices Inc.
Kategoria produktów: Układy scalone potencjometrów cyfrowych
RoHS:
AD5259
100 kOhms
300 PPM / C
30 %
Single
256 Tap
Non Volatile
I2C
7.5 V
3 uA
- 40 C
+ 85 C
PCB Mount
SMD/SMT
LFCSP-10
Linear
Reel
Cut Tape
MouseReel
Marka: Analog Devices
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: PH
Opis/funkcja: Nonvolatile, I2C Compatible 256-Position, Digital Potentiometer
Zestaw projektowy: EVAL-AD5259DBZ
Wrażliwość na wilgoć: Yes
Rodzaj produktu: Digital Potentiometer ICs
Wielkość opakowania producenta: 1500
Podkategoria: Digital Potentiometer ICs
Napięcie zasilania – max.: 5.5 V
Napięcie zasilania – min.: 2.7 V