AD5160BRJZ10-R2
Analog Devices
584-AD5160BRJZ10-R2
AD5160BRJZ10-R2
Produc.:
Opis:
Digital Potentiometer ICs 8-Bit SPI DigiPOT
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 2 343
Stany magazynowe:
2 343 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
10 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Opakowanie:
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 250)
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Cut Tape / MouseReel™
Alternatywne pakowanie
Produc. Nr części:
Opakowanie:
Reel, Cut Tape, MouseReel
Dostępność:
Na stanie magazynowym
Cena:
Min.:
1
Podobny produkt
Analog Devices AD5160BRJZ10-RL7
Analog Devices
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Analog Devices Inc.
Kategoria produktów: Układy scalone potencjometrów cyfrowych
RoHS:
AD5160
10 kOhms
35 PPM / C
15 %
Single
256 Tap
Volatile
SPI
5.5 V
3 uA
- 40 C
+ 125 C
PCB Mount
SMD/SMT
SOT-23-8
Linear
Reel
Cut Tape
MouseReel
Marka: Analog Devices
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: IE
Kraj pochodzenia: MY
Zestaw projektowy: EVAL-AD5160EBZ
Rodzaj produktu: Digital Potentiometer ICs
Wielkość opakowania producenta: 250
Podkategoria: Digital Potentiometer ICs
Napięcie zasilania – max.: 5.5 V
Napięcie zasilania – min.: 2.7 V