MV15-110V-CU
Altech
845-MV15110VCU
MV15-110V-CU
Produc.:
Opis:
Digital Panel Meters Volt Meter, 1/8DIN, LED
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 6
Stany magazynowe:
6 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
2 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
wewn. Cena
250 Oferta
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Altech
Kategoria produktów: Cyfrowe mierniki panelowe
LED Voltmeter
LED, 3 Digit
110 VAC
50 VAC to 516 VAC
Marka: Altech
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: IN
Wymiary: 50 mm x 52 mm x 102 mm
Wysokość – mm: 52 mm
Długość – mm: 102 mm
Styl mocowania: DIN Rail
Rodzaj produktu: Panel Meters
Wielkość opakowania producenta: 1
Podkategoria: Test Equipment
Szerokość: 50 mm