MC-40A/R-DC12V
Altech
845-MC-40A/R-DC12V
MC-40A/R-DC12V
Produc.:
Opis:
Contactors - Electromechanical Reversing Contactor, 40A, 2x 3 pole, 12VDC Coil
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 5
Stany magazynowe:
5 Wysylamy natychmiast
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Altech
Kategoria produktów: Styczniki – elektromechaniczne
12 VDC
DC Type
Marka: Altech
Zakończenie styku: Screw
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: KR
Styl mocowania: DIN Rail Mount
Liczba słupków: 3 Pole