CTS10U/BL
Altech
845-CTS10U/BL
CTS10U/BL
Produc.:
Opis:
DIN Rail Terminal Blocks F/T term block
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 62
Stany magazynowe:
62 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
3 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Altech
Kategoria produktów: Bloki zacisków szynowych DIN
RoHS:
Feed Through Terminal Block
2 Position
65 A
600 V
Screw
Black
Polyamide (PA)
DIN Rail (32, 35)
22 AWG
6 AWG
43 mm
10 mm
47 mm
Marka: Altech
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: IN
Rodzaj produktu: DIN Rail Terminal Blocks
Wielkość opakowania producenta: 100
Podkategoria: Terminal Blocks
Zakres amerykańskiej miary średnic przewodów AWG: 22 AWG to 8 AWG