2ALF5LB-024
Altech
845-2ALF5LB024
2ALF5LB-024
Produc.:
Opis:
Switch Actuators Push Button Oper. 22 mm, Ill.
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 1
Stany magazynowe:
1 Wysylamy natychmiast
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
wewn. Cena
1 000 Oferta
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Altech
Kategoria produktów: Elementy przełączające przełączników
Pushbutton
22 mm Pushbutton Switches
Amber
Marka: Altech
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: IN
Wysokość: 29 mm
Oświetlenie: Illuminated
Długość: 85 mm
Styl mocowania: Panel
Rodzaj montażu: Flush
Produkt: Actuators
Rodzaj produktu: Switch Actuators
Wielkość opakowania producenta: 1
Podkategoria: Switch Accessories
Styl styku: Screw
Napięcie znamionowe: 24 V