FWA-1012VC-8CA1S
Advantech
923-FWA-1012VC-8CA1S
FWA-1012VC-8CA1S
Produc.:
Opis:
Networking Modules Network Appliance,FWA-1012VC C3758 Fan w
Model ECAD:
Produkt ten może wymagać dodatkowej dokumentacji przy eksporcie ze Stanów Zjednoczonych.
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Advantech
Kategoria produktów: Moduły sieciowe
Ograniczenia dotyczące wysyłki
Network Appliances
Atom C3758
Ethernet, mPCIe, SFP, USB 3.0
9 Port
10 Mb/s, 100 Mb/s, 1 Gb/s
2.2 GHz
100 V
240 V
0 C
+ 40 C
Marka: Advantech
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: CN
Wymiary: 250 mm x 44 mm x 193.04 mm