ECU-1251-R10AAE
Advantech
923-ECU-1251-R10AAE
ECU-1251-R10AAE
Produc.:
Opis:
Gateways A8 800MHz,2xLAN,4xCOM,1xmPCIe
Cykl życia:
Przestarzały/nieaktualny
Model ECAD:
Firma Mouser aktualnie nie sprzedaje tego produktu w Twoim regionie.
Dostępność
Stany magazynowe:
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Advantech
Kategoria produktów: Bramki
Ograniczenia dotyczące wysyłki
RoHS:
TI Cortex A8
800 MHz
2 Ethernet, 4 Serial, 1 USB
Serial
10 V
30 V
- 40 C
+ 70 C
Marka: Advantech
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: CN
Rodzaj pamięci: DDR3L
Pobór mocy: 2.4 W