ATS-EXL100-300-R0
Advanced Thermal Solutions
984-ATSEXL100-300-R0
ATS-EXL100-300-R0
Produc.:
Opis:
Heat Sinks Extrusion Profile, AL6063, 300mm Length, 130mm Width, 33.2mm Height
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 15
Stany magazynowe:
15 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
8 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Advanced Thermal Solutions
Kategoria produktów: Radiatory
RoHS:
Extrusions
Electronic Cooling Applications
Adhesive
Aluminum
Rectangular Fin
4.26 C/W
11.81 in
5.12 in
1.31 in