PLF-11B1-10A-Q-R
Adam Tech
737-PLF11B110AQR
PLF-11B1-10A-Q-R
Produc.:
Opis:
AC Power Entry Modules Filtered Power Entry Module, 115/250VAC 10A, single fused inlet socket, flange mount
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
0
Nadal możesz kupić ten produkt i dodać do zaległego zamówienia.
Dostępna ilość z otwartych zamówień:
90
Oczekiwane: 17.07.2026
Średni czas produkcji:
18
tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Adam Tech
Kategoria produktów: Moduły wejścia zasilania AC
RoHS:
Filtered Power Entry Modules
Not Switched
Filtered
Yes
10 A
115 VAC, 250 VAC
Panel Mount, Flange
Quick Connect
EMI Filter
PLF
Bulk
Marka: Adam Tech
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: CN
Głębokość: 62 mm
Wysokość: 33.5 mm
Indukcyjność: 300 uH
Długość: 44 mm
Maksymalna temperatura robocza: + 85 C
Minimalna temperatura robocza: - 25 C
Rodzaj produktu: AC Power Entry Modules
Wielkość opakowania producenta: 150
Podkategoria: Power Entry
Znalezione produkty:
Aby pokazać podobne produkty, zaznacz przynajmniej jedno pole wyboru
Aby wyświetlić podobne produkty w tej kategorii, zaznacz co najmniej jedno pole wyboru powyżej.
Wybrane atrybuty: 0
Ta funkcja wymaga włączonej obsługi języka JavaScript.
USHTS:
ECCN:
EAR99
EMI/RFI Power Line Filters
Adam Tech EMI/RFI Power Line Filters prevent electromagnetic interference signals from reaching the input power line or the equipment. The filters offer flanged panel or chassis mount options with fused or switch versions. The power line filters are ideal for switching power supplies and medical applications. The Adam Tech EMI/RFI Power Line Filters operate with a 115VAC to 250VAC voltage range and a 1A to 20A current range. Other typical applications for power line filters include industrial, computer, networking, and test and measurement equipment.