MHR-34-HUAL
Adam Tech
737-MHR-34-HUAL
MHR-34-HUAL
Produc.:
Opis:
Headers & Wire Housings 34P RIGHT ANGLE W/ LONG LATCHES
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
18 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
Minimum: 1056   Wielokrotności: 96
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Adam Tech
Kategoria produktów: Złącza sygnałowe i przemysłowe
RoHS:
Headers
Shrouded
34 Position
2.54 mm (0.1 in)
2 Row
2.54 mm (0.1 in)
Through Hole
Solder Pin
Right Angle
Pin (Male)
Gold
MHR
Board-to-Cable
- 55 C
+ 105 C
Tray
Marka: Adam Tech
Materiał styku: Brass
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: CN
Prąd znamionowy : 1 A