HDT44-SD-JS
Adam Tech
737-HDT44-SD-JS
HDT44-SD-JS
Produc.:
Opis:
D-Sub High Density Connectors CONN D-SUB HD RCPT 44P SLDR CUP
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
18 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Adam Tech
Kategoria produktów: Złącza o dużej gęstości D-Sub
RoHS:
44 Position
3 Row
Female
Solder Cup
Straight
Gold
3 A
HDT
Tray
Marka: Adam Tech
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: CN
Styl mocowania: Through Hole
Rodzaj produktu: High Density D-Sub Connectors
Materiał powłoki: Steel
Wielkość opakowania producenta: 50
Podkategoria: D-Sub Connectors
Napięcie znamionowe: 250 V