125CTG-B-G-R
Adam Tech
737-125CTG-B-G-R
125CTG-B-G-R
Produc.:
Opis:
Headers & Wire Housings CONN SOCKET 32-26 AWG 1.25MM
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
0
Nadal możesz kupić ten produkt i dodać do zaległego zamówienia.
Dostępna ilość z otwartych zamówień:
19 526
Oczekiwane: 27.07.2026
Średni czas produkcji:
18
tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
wewn. Cena
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 20000)
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Adam Tech
Kategoria produktów: Złącza sygnałowe i przemysłowe
RoHS:
Sockets
Terminal
1.25 mm (0.049 in)
Crimp
Socket (Female)
Gold
125CTG
30 AWG to 26 AWG