XC4VLX40-10FF1148I
AMD / Xilinx
217-4VLX40-10FF1148I
XC4VLX40-10FF1148I
Produc.:
Opis:
FPGA - Field Programmable Gate Array XC4VLX40-10FF1148I
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 3
Stany magazynowe:
3 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
26 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
AMD
Kategoria produktów: FPGA – bezpośrednio programowalna pamięć bramek
XC4VLX40
41472 LE
18432 ALM
1.69 Mbit
640 I/O
1.14 V
1.26 V
- 40 C
+ 100 C
SMD/SMT
FCBGA-1148
Marka: AMD / Xilinx
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: TW
Pamięć rozproszona RAM: 288 kbit
Wbudowany blok RAM – EBR: 1728 kbit
Maksymalna częstotliwość robocza: 500 MHz
Wrażliwość na wilgoć: Yes
Liczba bloków matryc logicznych – LAB: 4608 LAB
Napięcie robocze zasilania: 1.2 V