ASPI-8030LR-R82M-T
ABRACON
815-ASP8030LR-R82M-T
ASPI-8030LR-R82M-T
Produc.:
Opis:
Power Inductors - SMD IND 0.82uH 15A 4.87mOhms
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
16 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
Minimum: 5000   Wielokrotności: 1000
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 1000)
Podobne produkty
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
ABRACON
Kategoria produktów: Cewki indukcyjne mocy – SMD
RoHS:
Power Inductor
Shielded
820 nH
20 %
18.5 A
4.87 mOhms
15 A
- 55 C
+ 125 C
Standard
8.6 mm
8.2 mm
2.8 mm
Metal Alloy
ASPI-LR
Reel
Aplikacja: Commercial
Marka: ABRACON
Rodzaj rdzenia: Molded
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: CN
Styl mocowania: PCB Mount
Produkt: Power Inductors
Rodzaj produktu: Power Inductors - SMD
Wielkość opakowania producenta: 1000
Podkategoria: Inductors, Chokes & Coils
Styl styku: SMD/SMT
Częstotliwość testowa: 100 kHz