ASPI-2012-R68M-T
ABRACON
815-ASPI-2012-R68MT
ASPI-2012-R68M-T
Produc.:
Opis:
Power Inductors - SMD IND 0.68 uH 2.000 A 60.00 mOhm
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
16 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Opakowanie:
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 2000)
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Cut Tape / MouseReel™
Podobne produkty
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
ABRACON
Kategoria produktów: Cewki indukcyjne mocy – SMD
RoHS:
Power Inductor
0808 (2020 metric)
Shielded
680 nH
20 %
1.8 A
60 mOhms
2.95 A
- 40 C
+ 125 C
Standard
2 mm
2 mm
1.2 mm
Ferrite
ASPI
Reel
Cut Tape
MouseReel
Aplikacja: Power
Marka: ABRACON
Kod typu – cale: 0808
Kod typu – mm: 2020
Rodzaj rdzenia: Wirewound
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: CN
Styl mocowania: PCB Mount
Produkt: Power Inductors
Rodzaj produktu: Power Inductors - SMD
Wielkość opakowania producenta: 2000
Podkategoria: Inductors, Chokes & Coils
Styl styku: SMD/SMT
Częstotliwość testowa: 1 MHz