AMSLA-1280-R23M-T
ABRACON
815-AMSLA-1280-R23MT
AMSLA-1280-R23M-T
Produc.:
Opis:
Power Inductors - SMD IND 0.23uH 50A 0.31mOhms
Minimum: 5000   Wielokrotności: 500
wewn. Cena
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 500)
Shielded
230 nH
20 %
50 A
310 uOhms
50 A
Standard
12 mm
8 mm
7 mm