AMSLA-1280-R23K-T
ABRACON
815-AMSLA-1280-R23KT
AMSLA-1280-R23K-T
Produc.:
Opis:
Power Inductors - SMD IND 0.23uH 50A 0.31mOhms
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
16 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
Minimum: 5000   Wielokrotności: 500
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 500)
Podobne produkty
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
ABRACON
Kategoria produktów: Cewki indukcyjne mocy – SMD
RoHS:
Shielded
230 nH
10 %
50 A
310 uOhms
50 A
- 40 C
+ 125 C
Standard
12 mm
8 mm
7 mm