AMPLH4020S-R68MT
ABRACON
815-AMPLH4020S-R68T
AMPLH4020S-R68MT
Produc.:
Opis:
Power Inductors - SMD IND 0.68uH 10A 9.9m?
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 820
Stany magazynowe:
820 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
18 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Opakowanie:
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 3000)
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Cut Tape / MouseReel™
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
ABRACON
Kategoria produktów: Cewki indukcyjne mocy – SMD
RoHS:
High Efficiency Inductor
1716 (4342 metric)
Shielded
680 nH
20 %
9.9 mOhms
458.3 mA
- 40 C
+ 125 C
Standard
4.3 mm
4.2 mm
1.9 mm
Carbonyl
AMPLH4020S
Reel
Cut Tape
MouseReel
Marka: ABRACON
Kod typu – cale: 1716
Kod typu – mm: 4342
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: CN
Styl mocowania: PCB Mount
Produkt: Power Inductors
Rodzaj produktu: Power Inductors - SMD
Wielkość opakowania producenta: 3000
Styl styku: SMD/SMT
Częstotliwość testowa: 100 kHz
Znalezione produkty:
Aby pokazać podobne produkty, zaznacz przynajmniej jedno pole wyboru
Aby wyświetlić podobne produkty w tej kategorii, zaznacz co najmniej jedno pole wyboru powyżej.
Wybrane atrybuty: 0
Ta funkcja wymaga włączonej obsługi języka JavaScript.
TARIC:
CAHTS:
USHTS:
JPHTS:
MXHTS:
BRHTS:
ECCN:
EAR99
4020/5030/7020/7025 Carbonyl Molded Inductors
Abracon 4020, 5030, 7020, and 7025 Carbonyl Molded Inductors feature a carbonyl composite design optimized for high inductor saturation currents for enhanced inductance stability. These Abracon carbonyl molded inductors feature enhanced power densities, offering improved performance and reduced sizes. Abracon 4020, 5030, 7020, and 7025 offer shielded construction and 100KHz to 2MHz switching frequencies. The inductors are designed for DC/DC switching converters and power suppliers for notebooks, workstations, and servers.